• |
ide | kryesore

Nuk fliste me të se punonte pastruese, Berguzar Korel pajtohet me motrën

-Instant, Paparazzi, Slider

Berguzar Korel prej kohësh thuhej  se nuk flet me motrën e saj sepse ajo punon pastruese. Madje këtë e konfirmoi vetë e motra, e cila quhet Zeynep.


Por më në fund këtyre thashethemeve edhe për sherre mes tyre u ka ardhur fundi sepse Berguzar dhe familja e saj janë pajtuar me motrën. Megjithëse s’ka asgjë për t’u turpëruar me këtë profesion, familja e aktores nuk e pranonte faktin që Zeynep të punonte pastruese.“Ne flasim tani. Flas me mamanë dhe me Berguzaren gjithashtu. Shpresoj që kjo të jetë zënka e fundit mes nesh. Unë dua të vazhdoj punën time dhe të qëndroj larg këtyre sherreve”-ka thënë më herët motra e aktores.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu