• |
ide | kryesore

Përplasen dy makina në ish-Bllok, lëndohet një 27-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Aksidenti, sipas informacioneve zyrtare, ndodhi rreth orës 22:15, në rrugën “Perlat Rexhepi”, ku është përplasur mjeti me drejtues shtetasin K.S., 27 vjeç, me mjetin me drejtuesin shtetasin A.N., 41 vjeç.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi K.S., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu