• |
ide | kryesore

Alban Skënderaj dhe Elgit Doda do të vijnë me një bashkëpunim

-Instant, Paparazzi, Slider

Alban Skënderaj dheElgit Doda do të bashkëpunojnë për një projekt që do të vijë shumë shpejt. Ata do të sjellin një këngë të re që do të na shoqërojë gjatë muajve të verës, ndërsa ne po presim me padurim ta dëgjojmë. Albani dhe Elgiti kanë xhiruar në të njëjtin vend në bregdet dhe në rrjete sociale nuk kanë munguar as fotot e tyre. Për më tepër, Skënderaj ka dhënë disa detaje nga kënga e re, për të cilën tregon se do të vijë së shpejti.

 


View this post on Instagram

 

Je spirance ne detin tim Je kripe e veres time #seshpejti

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on


“Je spirance ne detin tim ⚓️
Je kripe e veres time 🌊
#seshpejti 🎬”- shkruan këngëtari krahas fotos së tij, duke na bërë të presim me padurim për një tjetër hit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu