• |
ide | kryesore

Mozzik së shpejti me një album të ri

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Trendi i momentit për të gjithë artistët është bërë tashmë lançimi i një albumi me këngë solo apo bashkëpunime me kolegë të ndryshëm. Këngëtarë shqiptarë e të huaj kanë publikuar albumet e tyre që po korrin sukses të madh, ndaj ishte radha e Mozzik për një hap të tillë. Nw llogarinë e tij në Instagram, reperi ka treguar se tashmë që karantina mbaroi nuk ka gati vetëm një këngë, por një album.
“Albumi 100%”- shkruan Mozzik krahas postimit duke lënë të kuptohet se do të kthehet fuqishëm. Ai nuk ka dhënë ende detaje për emrin e albumit apo datën e publikimit.
Pak ditë më parë, Mozzik u bë sërish pjesë e mediave rozë pasi kaloi Bajramin me Loredanën dhe vajzën e tyre, Hanën. Të gjithë menduan se çifti ishte rikthyer pasi Mozzik dhe Loredana u panë të vishnin të njëjtat rroba. Mirëpo, aludimet morën fund shpejt kur menjëherë sapo reperi u largua nga Zvicra, Loredana u fotografua krah Zuna-s me të cilin po përflitet prej kohësh për një romancë.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu