• |
ide | kryesore

Pamela Anderson dëshiron një martesë të 6-të

-Instant, Paparazzi, Slider

Pamela Anderson dwshiron njw martesw tw 6, tw paktwn kwshtu wshtw shprehur nw njw intervistw pwr “New York Times”.

“Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”- kanë qenë këto fjalët e aktores. Në muajin janar ajo pati një martesë të shkurtër me producentin Jon Peters të cilin e ka patur mik prej vitesh. Dyshja u ritakuan në Indi dhe patën një shkëndijë të shkurtër që zgjati vetëm 12 ditë. Pavarësisht martesave të dështuara, modelja dhe aktorja e famshme ende beson në dashuri.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu