• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian arsyeja e ndarjes së Scott Disick me Sofia Richie

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, “E!News” ka konfirmuar fundin e marrëdhënies 3-vjeçare të Scott Disick dhe Sofia Richie-t.
Prej disa ditësh në media po qarkullonin lajmet se Scott Disick dhe Sofia Richie po pësonin një krizë dhe duket se gjithçka ka qenë e vërtetë.


Sipas medias së huaj, megjithëse janë ndarë ata vazhdojnë të kenë kontakt me njëri-tjetrin.
Mësohet se ishte Sofia ajo që e ka kërkuar ndarjen, duke parë gjendjen e rënduar emocionale të partnerit të saj. Duke qenë se kohët e fundit ai nuk po shfaqej i qëndrueshëm emocionalisht dhe karantina bëri të vetën, Sofia e ka parë këtë si një zgjidhje për t’i dhënë Scott-it më shumë kohë të merret me veten.


Mirëpo, burime për “Us Weekly” kanë treguar se në fakt arsyeja e vërtetë e ndarjes është ish-i i Scott, Kourtney Kardashian.
“Scott do të vazhdojë të jetë gjithmonë i dashuruar me Kourtney-n dhe kjo është diçka me të cilën Sofia është përballur që para se të bënte gjërat serioze me të.”- janë shprehur burimet pranë dyshes.
Ata tregojnë se Scott është më i përkushtuar tek familja e tij sesa tek Sofia, ndaj marrëdhënia s’kishte si të shkonte ndryshe.
Megjithatë, asnjëri nuk ka folur ende publikisht për ndarjen dhe arsyet e


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.