• |
ide | kryesore

Atentati në Kurbin/ Ndërron jetë në spital edhe i plagosuri, dy viktima deri tani

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër person humb jetën nga atentati i ndodhur mbrëmë në Kurbin.


Burime policore bëjnë me dije se ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm edhe i plagosuri, Paulin Gjergji, 53-vjec.


Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmë në sheshin e një hoteli në qytet, ku një person i paidentifikuar ka qëlluar ndaj disa personave, duke vrarë njërin dhe plagosur dy të tjerë.

Viktimë ka mbetur shtetasi Bujar Lika, ndërsa i plagosuri mbeti Paulin Gjergji, i cili humbi jetën sot në spital.

Po ashtu, i plagosur ka mbetur edhe një i ri 21 vjecar me inicialet K.L. Një grup hetimor është në vendngjarje.

1 Comment

  1. VRASJET NUK I NDALOJN,SHQIPETARET GRABITEN NGA EDI RAMA DHE ORGANIZATA E TIJ thotë:

    NE VEND QE TE SIGUROJN ME SHUME SIGURI PER QYTETARET E SHTETIT EDI RAMA DHE LAL DHJERI I VJEDHIN TOKAT DHE TROJET ,KURSE VRASJET NUK NDALEN,KURSE AI BANDITI ARDI VELIU HULUMTON FACEBOOK

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu