• |
ide | kryesore

Hapet kufiri me Kosovën, fluks makinash në Morinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme është hapur kufiri mes Kosovës dhe Shqipërisë. Është vënë re një fluks i madhe mjetesh.

Kufiri qendroi për më shumë se dy muaj i mbyllur, për shkak të pandemisë, në një kohë kur lëvizja mes dy vendeve është përherë e lartë.


ImageImageImage

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu