• |
ide | kryesore

Nuk ndalen akuzat për Harvey Weinstein, 4 raste të reja rëndojnë mbi producentin

-Instant, Paparazzi, Slider

Harvey Weinstein është akuzuar për ngacmim seksual nga katër femra të tjera, pak muaj pasi atij iu dha dënimi me 23 vjet burg.

Dokumentet gjyqësore të paraqitura në New York të enjten pretendojnë disa vepra penale seksuale që datojnë nga viti 1984 deri në vitin 2013.


Një nga katër femrat anonime ishte 17 vjeçare në kohën e një sulmi të dyshuar seksual, shkruan BBC.

Rastet e fundit ligjore pretendojnë për shumë vepra seksuale ndaj katër femrave, të cilat aktualisht banojnë në Tenesi, New York, Ekuador dhe Hungari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu