• |
ide | kryesore

Tiranë, merr flakë në ecje e sipër një makinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një automjet ka marrë flakë ecje e sipër në zonën e Saukut në kryeqytet.

“Më datë 01.06.2020, rreth orës 16:30, në Sauk, dyshohet si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në ecje mjeti me drejtues shtetasin Y.E., ku ka vetëm dëme materiale.” – njofton policia.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu