• |
ide | kryesore

20-vjeçari sirian i vdekur në Durrës/ Policia dyshon se është vrarë pasi është grabitur

Arkiva, Lajme, Të fundit
vollga.jpg

Një 20- vjeçar sirian u gjet sot i vdekur në Durrës. Ai dyshohet se është vrarë.

Policia po heton pistën e grabitjes pasi dyshohet se atij i kanë marrë 1 mijë – 2 mijë euro dhe gjatë përleshjes me grabitësit e kanë goditur me mjete prerëse dhe të forta.


Ai strehohej gjatë pandemisë në ndërtesën e braktisur të ish- hotel “Vollgës” teksa shoqërohej nga 3 shokë të tjerë.

3 Comments

  1. gjynah jete njeriu, por ti shofim anen pozitive. ndoshta nuk do te parapelqejn më te trafikohen tani e tutje ne shqiperi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu