• |
ide | kryesore

A do të ketë një ribashkim të Bella dhe The Weeknd

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja e njohur Bella Hadid dhe The Weeknd në muajin Gusht të vitit të kaluar i dhanë fund lidhjes së tyre. Por sipas një burimi, çifti ka filluar sërish të komunikojë me njëri-tjëtrin dhe ekziston mundësia për një ribashkim të mundshëm. Sipas një burimi për “Us Weekly“, Bella dhe The Weeknd e kuptuan që nuk mund të qëndronin dot më larg njëri-tjetrit. Fillimisht romanca mes tyre nisi në vtin 2016 dhe gjatë gjithë kësaj periudhe, marrëdhënia mes tyre ka qenë me ulje dhe ngritje të vazhdueshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu