• |
ide | kryesore

Kërcënohet me armë Policia në Kamëz, autorit i rrethohet banesa

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person ka kërcënuar me armë Policinë në Kamzë. Menjëherë kanë reaguar uniformat blu që kanë rrethuar banesën e tij për ta kapur.

R.K, kërcënoi Policinë ndërkohë që tani dyshohet se fshihet në banesën e tij por efektivët kanë rrethuar banesën dhe pritet kapja e tij.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu