• |
ide | kryesore

Mjekët në kopertinën e Vogue (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kopertina e Vogue zakonisht mbushet nga yje dhe supermodele, por në këtë botim ajo ka zgjedhur një drejtim tjetër.

‘Bibla e modës’ ka thyer traditën e saj për të vënë në qendër të vëmendjes heronjtë e kësaj kohe krize, stafin mjekësor dhe punonjës të tjerë kyç. Narguis Horsford, nj shofer treni në Londër dhe Rachel Millar, një mami, u përzgjodhën për të përfaqësuar miliona punonjësit kyç që e kanë mbajtur botën në lëvizje edhe në këto ditë të vështira.


ImageImage

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu