• |
ide | kryesore

Në prag të martesës, ndahen Ardit Roshi dhe Blerina Bajko

-Instant, Paparazzi, Slider

Në janar të këtij viti në të gjithë mediat e rrjetet sociale mori vëmendjen propozimi romantik që moderatori Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajkos në emisionin “Këndo Këngën Time”.


Mirëpo 6 muaj pas këtij propozimi çifti duket se e kanë prishur fejesën. Këtë e bën të ditur revista ‘Story’ nga burime të sigurta teksa arsyet e ndarjes nuk bëhen ende të ditura. Po ashtu çifti kanë fshirë fotot e tyre së bashku dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu