• |
ide | kryesore

Detaje të reja/ Si funksiononte rrjeti i prostitutave të Kavajës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me skemën e prostitucionit, i cili zhvillohej në dy hotele tek Bishti i Zhurit. Vëzhgimet e policisë kanë zbuluar, se punonjëset e seksit i gjenin klientët edhe në rrugë. Më konkretisht, shtetasja Qazime.R më datë 12 janar 2020, futet në një makinë tip “Benz” tek ura e lumit Shkumbin. Më pas ajo dhe drejtuesi i mjetit shkojnë poshtë urës dhe kryejnë marrëdhënie seksuale.

Po në të njëjtën ditë, Qazime. R gjen një hotel tjetër në rrugë dhe së bashku shkojnë në hotel ku kryejnë marrëdhënie seksuale. Nga bisedat e përgjuara, Greta. D komunikon me shtetasin Myzejen.M dhe i thotë se ka kapur vetëm një klient.


“Një njeri kam kap motra jote deri tani, një dhjetëshe të qelbët”, dëgjohet nga bisedat. Greta më pas vijon bisedën duke thënë se ishte në shtëpi e sëmurë, ndërsa për Myzejenin thotë se ka adhur si jevga e Elbasanit. Greta i thotë se ishte në shtëpi e sëmurë, ndërsa Myzejeni i thotë se kishte ardhur Silva, ajo jevga e Elbasanit.

3 Comments

  1. Po lejeni ca merreni me hallexhiet. Perse nuk merreni me ato kurvat e shtrenjta qe na i ekspozoni si kengetare apo modele. Nqs keto qihen rrugeve ato qihen hoteleve apo resorte

  2. I paemer; Ato te shtrenjtet qe hiqen si modele I ka punesuar kryeminisri duke I ber zevendesminisre ,ministre,drejtoresha drejtorie,apo I ka punesuar per te komentuar te gazeta e Mero Gelbazes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu