• |
ide | kryesore

Vittorio Sgarbi rrezikon të mbytet në plazhin e Palasës (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vittorio Sgarbi ka rrezikuar të mbytet në bregdetin e Palasës, për shkak të dallgëve të forta.

Ai ka qenë në shoqërinë e së bijës, duke notuar, teksa dallgët e forta e kanë bërë të rrezikojë mbytjen.


Në videon e publikuar nga vetë personaliteti i njohur i televizionit italian duket qartë momenti ku dallgët e forta bëjnë që ai të humbasë në ujë për disa sekonda.

Fatmirësisht, gjithçka ka shkuar mirë.

Ai u ndihmua nga vajza e tij shqiptare, Alba dhe nga rojet bregdetare për të dalë shëndoshë e mirë.

Sgarbi u tundua nga ujërat e kaltra të jugut, dhe përfitoi nga rasti për t’u futur në det. Por italiani, që shoqërohej edhe nga kryebashkiaku i Vlorës Dritan Leli, nuk kishte llogaritur rrymat dhe erën që frynë në atë zonë.

5 Comments

  1. Nje cop kari mafioz qe i duket vetja kushedi se kush është! Racist, l pastruesen e vet shqiptare shtatzane dhe sot kjo Alba ben sikur është vajze e dëshiruar! Fillimisht i binte turp qe kishte vajze shqiptare! Por shyqyr qe s’u mbyt ndyrsira! Edhe ate kishim manget e tna dilte nami qe italianet mbyten ne Shqipëri!

  2. Ky boti lahet ne det, kurse ato njerzit i perzen policia pse rrine ne plazh. Servila muti, rrace e shpelarw. Megjith Leli karin e bashkise

  3. Vitorio na paska shpetuar nga mbytja ne detin shqiptar,,,,,rast heroik qe zoteria me te vajtur ne vendin e tije, do falenderoi qeverine Rama per humanizmin e gadishmerine qe tregoi, por edhe per shoqerine servile te krye bashkiakut LELI, si shoqerue per sufler i bukurive te vendit, me qe ai eshte shume ”’injorant nga kjo pikepamje, por edhe miku nuk lihet ne dite te keqe,Andaj shperblimin do ia beje sapo te kthet ne vend lindje, dhese edhe qeveria ne kete kohe ka nevoje per disa furce te blera qe te largoi zumallohine qe ka bere vete. Per kesi punesh, jane mjeshtra rilindasit, e me q kane edhe mjeshtra te pergatitur ne kesi mareveshjesh. Te presim se si do na komentoje Zoterija qe shpetoi nga rilnda ne mbytje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu