• |
ide | kryesore

Xhesika Polo pranon publikisht se është në një lidhje

-Instant, Paparazzi, Slider

Këtë fundjavë, këngëtarja e njohur Xhesika Polo ishte e ftuar në emisionin Lart e Poshtë të Eraldo Rexhos, ku tregoi të rejat më të fundit nga jeta e saj private dhe jo vetëm.
Në një bashkëbisedim me gazetarin Andi Vrapi, Xhesika është në një marrëdhënie dhe është e lumtur për këtë fakt.
Këngëtarja e re ka rrëfyer se aktualisht, është e dashuruar me Anxhelon, muzikantin që e shoqëron në netët live.
E pyetur nëse ka në plan të bëjë hapin e rradhës me Anxhelon, Xhesika rrëfeu se aktualisht nuk mendon të shkojë drejt altarit, por edhe nëse do të shkojë, dëshiron një dasmë të vogël, pa shumë të ftuar.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu