• |
ide | kryesore

FOTO/ Ambasadori i OSBE-së heq kostumin pas marrëveshjes PS-PD

-Instant, Arkiva, Pikante

Ambasadori i OSBE, Berndt Borchard është fotografuar të dielën në rrugët e Tiranës, duke shëtitur me veshje sportive dhe kufje në vesh. Në këtë ditë pushimi Borchard ka hequr kostumin e diplomatit.


Me sa duket arritja e marrëveshjes mes palëve politike për Reformën Zgjedhore, ka bërë që ambasadori i OSBE-së t’ia kushtojë vetes ndryshe nga fundjava e shkuar që i ngujoi ambasadorët dhe Këshillin Politik në rezidencën amerikane. ©LAPSI.al


bernd borchardt borchrd borchard

2 Comments

  1. Po më shumë se pantollona të shkurtëra verore, më duket se këto që ka veshur gishti i mesit, duken si mbathje.
    Javën tjetër e presim që të dalë e të shkojë në plazh nudo, si miku i tij dy metrosh dikur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu