• |
ide | kryesore

FOTO/ Për herë të parë Basha publikon foto nga familja e tij

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar për këtë të parë në Twitter disa foto me familjarët e tij me rastin e ditëlindjes së nënës së tij.


“Një e dielë e veçantë për nënën time dhe një nga ditët më të lumtura për mua, vëllain tim dhe babain tonë, tek i uruam njeriut tonë më të dashur ditëlindjen. Nga ky gëzim i familjes tonë ju uroj të gjithëve një të dielë të gëzuar!” – shkroi Basha. ©LAPSI.al2 Comments

  1. Kot! Tek grua qe s’e njeh njeri, baben jo e jo!
    Kane lezet ca – me nga 3-4 gra ne CV, baben dhe dajen qe ua ka zili Internacionalja…. Kari-erë në Francë…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu