• |
ide | kryesore

Aksident në Fushë-Krujë, drejtuesi i motorit përplaset me trafikndarësen

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident është shënuar në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë. Më datë 08.06.2020, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka humbur kontrollin duke drejtuar motorin tip “Honda”, shtetasi L.K., 35 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.