• |
ide | kryesore

Shikoni çfarë muskujsh CR7 përpara Milan: “Kompeticioni po fillon”

-Instant, Sport

Cristiano Ronaldo nuk ndalet kurrë dhe kjo është më shumë se e provuar. Fenomeni portugez nuk e braktis asnjëherë ritmin e tij të stërvitjes, madje as në pushtetin e karantinës: rezultatet duken qartë. Sot, pak ditë nga rifillimi i futbollit në Itali, CR7 është shfaqur tepër i karikuar në botën e rrjeteve sociale, duke postuar një foto që e tregon sulmuesin e Juventus gjatë stërvitjes, pak ditë para sfidës së Kupës së Italisë me Milan, me dedikimin: “Kompeticioni po fillon”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.