• |
ide | kryesore

Bebe Rexha: Meshkujt tremben nga fama ime

-Instant, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha, ka folur për lidhjet e saj të dashurisë, të cilat  sipas saj kanë qenë të shkurtra në të shumtën e herëve.


Në një intervistë për revistën ‘Healthy’, ajo ka treguar se për momentin është e fokusuar tek projektet dhe se nuk ka asnjë në zemrën e saj. E pyetur në lidhje me raportet që ka pasur me djem të botës së showbiz-it, bukuroshja shqiptare u shpreh se fama ka ndikuar që ajo të heqë dorë nga meshkujt.


“Unë mendoj se të qenit e famshme i ka frikësuar shumë meshkujt. Shumë herë, ata duan një vajzë që është e butë dhe e rezervuar dhe kjo nuk jam unë. Unë nuk kam filtër. Dua të them atë që dua. Nuk kam kohë për drama”, ka thënë Bebe për revistën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu