• |
ide | kryesore

I jepet lamtumira e fundit George Floyd (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Sot i është dhënë lamtumira e fundit George Floyd, në një ceremoni mortore private. Ceremonia e varrimit të Floyd u mbajt në qytetin e tij të lindjes në Houston, konkretisht në kishën “The Fountain of Praise në Houston”. Kampioni i boksit, Floyd Mayweather ka paguar funeralin e George Floyd, ndërsa trupi i të ndjerit është futur në një arkivol në ngjyrë ari. Ai do të prehet pranë varrit të mamasë së tij në Houston. Në ceremoninë mortore ishin 500 të ftuar, ndërsa vëmendje tërhoqën partnerja dhe vajza e Floyd.


George Floyd's six-year-old daughter pictured holding onto her mother Roxie Washington at Floyd's funeral Tuesday


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu