• |
ide | kryesore

Selena Gomez zhvendoset sërish në fushën e aktrimit

-Instant, Paparazzi, Slider

Selena Gomez vitet e fundit është përqendruar krejtësisht tek muzika dhe këtë periudhë po shijon suksesin e albumit të saj më të ri “Rare”.


Por, “New York Times” i jep të gjithë fansave të saj një lajm shumë të mirë. Selena do t’i rikthehet aktrimit.


Pas rihapjes së ngadaltë të vendit pas pandemisë edhe akademia e filmit po i rikthehet punës dhe këtë verë, rikthehet seriali i njohur “The Broken Hearts Gallery” ku pjesëmarrëse do të jetë edhe 27-vjeçarja.

Përfaqësuesit e këtij realizimi ende nuk kanë dhënë detaje të tjera rreth rolit që do të ketë Selena.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu