• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, plagoset çifti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një bombol gazi ka shpërthyer mesditën e sotme në banesën e një çifti bashkëshortësh.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja në Vlorë ku 62-vjeçari është transportuar drejt Tiranës për ndihmë mjekësore, e shoqja është shtruar në Vlorë.


Në fshatin Panaja, Vlorë, si pasojë e flakëve të shkaktuara nga bombola e gazit, kanë pësuar djegie në banesën e tyre shtetasit L.S., 62 vjeç dhe bashkëshortja e tij M.S., 49 vjeçe.  Si pasojë M.S ndodhet në Spitalin e Vlorës ndërsa shtetasi L.S është transportuar drejt Tiranës për ndihmë mjekësore’‘, thuhet në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu