• |
ide | kryesore

Kanye hyn në konkurencë me motrat Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Kanye West ka në plan që të zgjerojë markën e vetë Yeezy (markë atletesh, bashkëpunim i Kanye-s me Adidas) dhe do të përpiqet të futet në industrinë e kozmetikës dhe parfumeve, ashtu si pjesa tjetër e familjes, me në krye Kim Kardashian dhe Kylie Jenner.


Nuk është hera e parë që reperi përpiqet të bëhet pjesë e industrisë së kozmetikës. Në 2017-n, Kanye paraqiti dokumentet e nevojshme për të zotëruar të drejtat për markën kozmetike Donda – si emri i nënës së tij – por asgjë nuk u finalizua. Këtë herë, nisur edhe nga suksesi i Yeezy, Kanye ka gjithë mundësitë që të konkurrojë bashkëshorten.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.