• |
ide | kryesore

Aksident në Elbasan, makina e policisë përplas motorin, një i plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Labinot Fushë. Në këtë aksident janë përfshirë një makinë e policisë dhe një motor. Si pasojë e përplasjes së fortë, drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur. Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar një grup hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Policia Elbasan/ Informacion paraprak


Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, është përplasur mjeti i policisë me një motoçikletë dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motoçikletës shtetasi K.M., 65 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndërroi jetë në Spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu