• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama akuzon opozitën për përhapjen e Covid, por kush po i grumbullon njerëzit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Grida Duma ka publikuar një video duke iu përgjigjur akuzave të Ramës se opozita me tubimet dhe mosrespektimi i masave nga qytetarët kanë sjellë rritjen e rasteve me COVID-19.


Duma ka nxjerrë pamje nga grumbullimet tek inaugurimi i Parkut Rinia, grumbullimet e qytetarëve tek Postat, dhunën tek Teatri apo në Velipojë.


Sipas ish-deputetes demokrate, Rama dhe njerëzit e tij janë përgjegjësit e vetëm për rritjen e rasteve me COVID-19 për disa interesa të caktuara.


6 Comments

  1. Edvin Rama eshte nje monster e biri i monstres !Ata qe e kane suportuar jane me keq se monstra!Nuk flas per ata mjerane qe as vete se dine se cilet jane,por per hijenat dhe çakenjte qe po bejne plaçke te madhe nen hyqmin e monstres !!!Hajdut,mashtrues ordiner !E plot vese nga me te ndyrat qe ka njeriu,mbarten te ky lloj perbindeshi !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.