• |
ide | kryesore

Noizy publikon pamjet nga videoklipi i ri (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, reperi ndau me ndjekësit imazhe nga xhirimet e një videoklipi të ri, duke zbuluar edhe datën e publikimit të tij.


“All dem Talk”, 26 qershor 2020″, ka shkruar Noizy sipër imazhit, ndërsa fansat presin me padurim që ta dëgjojnë këngën e re të tij, e cila pritet të jetë një bbashkëpunim me reperin e famshëm gjerman Gzuz dhe një tjetër reper të njohur, emri i të cilit ende nuk është bërë pub. Kujtojmë se kënga e fundit e Noizyt është “Adrenalinë”, në bashkëpunim me Mato Lale, projekt që numëron mbi 4 milionë klikime në YouTube.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu