• |
ide | kryesore

Rama nxjerr pamjet e projektit, si do jetë Aeroporti i Kukësit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama ka shpërndarë disa pamje nga nga projekti i Terminalit të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit.


Kreu i qeverisë tha se për këtë projekt vijon puna, ndërsa shtoi se vitin që vjen në këtë aeroport do të ulet avioni ‘Migjeni’.


Postimi 
MIRËMËNGJES 😊
me disa pamje nga projekti i Terminalit të Aeroportit Ndërkombëtar të Kukësit, ku vijon intensivisht puna me objektivin që vitin e ardhshëm të ulim “Migjenin” me grupin e parë të pasagjerëve, të cilët do të përzgjidhen mes atyre miqve të kësaj faqeje, të cilët e kanë përqeshur më shumë këtë projekt dhe s’më kanë lënë gjë pa thënë nga Londra😍foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

15 Comments

 1. Ai i Vlores qe ka nisur te ndertohet qe nga viti kaluar eshte me i bukur.lum si ne kemi aeroportet me te bukur ne bote .Por ne kompiuter ama.te ne rruac o km se na nderove

 2. Tani njerezit te marrin ato pamje dhe te shkojne e te gjejne se ku eshte ai aeroport. Me fjale dhe ne 3D mund ta besh Tiranen me te bukur se Parisin, problemi eshte pikerisht aty ku km yne ngec, tek VEPRAT

 3. Te keqen hallua tya qe i ngop me lugen bosh keta. Keto jane lajme te verteta, jo ato qe shpifin per 15 kushtet nga KE.

 4. Mos u merzisni, kete e ka marre Kastrati, do bej leke ai per veten e vet. Pervec kesaj do tju marri edhe 10 euro vajtje ardhje per ne aeroport.

 5. Per hajer na qofte!
  I bukur, modern dhe bashkohor.
  I lumte partise, nga nje ne muaj po e nderton. Kete te kukesit e kane nderuar disa here.
  Ndoshta kete here mund te vonoje ca se kane prioritet aeroportet e vogla, ato gati te padukshmet, qe cojne prodhimet verore per eksport.

 6. Unë e njihja mirë zërin e Agim Shehut. Autokolona jonë kishte ndaluar te Ura e Dajlanit në pamundësi për të bërë përpara. Papritur, në radio buçiti një zë i fortë dhe me tërsëllëmë urdhëroi “Në asnjë mënyrë të mos bëhet mitingu, do përgjigjeni me kokë. Të mos futet në Durrës Servet Pëllumbi, masakrojeni, po po masakrojeni”. Isha në një makinë me prof. Servetin. Ai e dëgjoi zërin në radio. “Ç’është ky mo Spartak, më pyeti”. Është Sali Berisha profesor i thash, kërkon kokën tënde.O shpellkare shkoni shikojeni ne vend aeroportin e kuksit jo nga bodrumet e shqupit ne 3D

 7. ti rilindas i ores 14; 17 do te shaj jo nga robt eshpise ,por aty ku te dhemb me shume .te qifte kina dhe india kryetarin tat

 8. Kete aeroport pasi te perfundioje ktheje ne hale publike se transport pasagjeresh sdo bej ndonjehere o mesuesi zhgarravines

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu