• |
ide | kryesore

53 raste të reja me koronavirus në vend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit janë shënuar 53 raste të reja, të dala pas testimeve të bëra në personat e dyshuar.


Shifrat zyrtare jane bere publike sot gjate raportit ditor nga ana e Ministrise se Shendetesise, lidhur me situaten me te fundit te koronaviruisit ne vend.


Vijon te kete shtrime te reja, duke perfshire edhe moshat e reja, 30-40 vjecar. Aktualisht ne Infektiv jane 60 paciente, 7 ne terapi intensive dhe 2 te intubuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu