• |
ide | kryesore

5 filmat më të suksesshëm të Meryl Streep

-Instant, Paparazzi, Slider

Ajo quhet Meryl Streep dhe nuk ka nevojë për prezantim, pasi 21 nominimet për Oscar  flasin vetë për të.


Më 22 qershor diva e Hollywood feston 71 vjetorin e lindjes dhe me rastin e kësaj dite të shënuar në portofolin e pasur të karrierës kinematografike të Streep kemi zgjedhur 5 filma që ja vlen të shihen dhe të rishihen.

Heartburn (1986)

She-Devil (1989)

The house of the spirits (1994)

Mamma mia (2008)

Ricki and the Flash (2015)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu