• |
ide | kryesore

PAMJE TE RENDA/ Greku rreh 12-vjeçarin shqiptar per shkak te origjinës (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 12-vjeçar me origjinë shqiptare është rrahur mbrëmjen e se henes në Peristeri të Greqisë nga babai i shokut të klasës. Mediat vendase kanë njoftuar burri e ka sulmuar djaloshin kjo pasi ky i fundit kishte pasur një zënkë me djalin e tij duke qenë se ai e kishte ofenduar me fjalë të rënda dhe poshtëruese.


Në një video të publikuar nga mediat vendase shihet se si burri e ka përplasur përtokë djaloshin ku e ka goditur dhe më pas e ka sharë.12-vjeçari është dërguar menjëherë në spital ndërsa familja e tij e ka denoncuar rastin si një sulm racist duke thënë se djali i tyre shpesh bullizohet nga shokët e klasës. Ata janë shprehur se do përpiqen që ta dërgojnë djalin e tyre në një shkollë tjetër pasi rasti i fundit i ka shqetësuar.11 Comments

  1. Une them qe tja u ktheime borxhin dhe te sillemi ne te njejten menyre duke rrahur ca Jorgo dhe Vasillaqa ne jug te shqiperise. Ka ardhur koha per reciprocitet.

  2. Nje apo disa greke sbejne shumicen
    Nuk dihet gjithsesi se sa te verteta ka ne nje cope video apo njerin nga variantet, mos u nxitoni o njerez.. dhe ne sdo rrahim vellezeri tane me enti greke se sna meson Islami te rrahim besimtaret e feve te tjera…kush e ben, seshte prej nesh..

    1. VELLEZER THOTE KURVA GREKE , E BON ISLAMI THOTE PUTANA E LINDUR . IK OR KURV , IK MOR TW QIFSHA ROPT TY DHE SOJIT TUAJ TE JEVGJITIT . VLLEZER ME JU JEVGJITET E ATHINES??? PTUUUUUUUUUUU……………………………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *