• |
ide | kryesore

Moti sjell surpriza këtë të enjte

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti sot do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe vranësira mesatare ku nuk do të mungojnë rrebeshe shiu lokale në zonat malore.


Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur.


Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 15/28°C

Zonat e ulëta 18/33°C

Zonat bregdetare 19/29°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.