• |
ide | kryesore

Në krizë martesa e George dhe Amal

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas thashethemeve, çifti më i lakmuar në Hollywood është drejt divorcit, 6 vite pas martesës dhe dy fëmijëve, Elle dhe Alexnder. Duket se kriza në çift është thelluar edhe më shumë gjatë karantinës, së shkaktuar nga pandemia e koronavirusit dhe qëndrimit të detyruar 24 në 24 së bashku.


Sipas National Enquirer, aktori dhe avokatja e famshme jetonin prej kohësh në shtëpi të ndara. Madje, zëra se martesa e tyre është në krizë pati edhe vitin e kaluar. Çifti nuk i ka pohuar, por as nuk i ka mohuar kurrë këto thashetheme. Ndërkohë as miqtë e tyre nuk janë prononcuar në media për lidhjen e George dhe Amal. Vlen të theksohet se në shtimin e zërave për divorc ka ndikuar edhe fakti që ata s’janë parë bashkë në publik prej një kohe të gjatë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu