• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përgjigjja epike e Nard Ndokës, çfarë ndodh nëse opozita nuk fiton zgjedhjet

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, njihet nga të gjithë për batutat e tij. Ish-deputeti ishte i ftuar në Report TV, ku u pyet për vijimësinë e bashkëpunimit me partitë e polit të djathtë edhe pas 2021, pavarësisht rezultatit të zgjedhjeve.


Kur gazetari e pyeti se “çfarë do ndodhë nëse koalicioni opozitar nuk fiton zgjedhjet”, ky i fundit dha përgjigjen epike: “do të rrijë në opozitë!”.


1 Comment

  1. O zot kush ka qënë minister dhe deputet. Pa e hapur gojen ky duket qe eshte injorant ndersa kur flet duket si lopeçar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu