• |
ide | kryesore

Katy Perry flet për emrin e bebit

-Instant, Paparazzi, Slider

Katy Perry ka zbuluar metodën e pazakontë që do të përdorë kur të jetë koha për emrin e bebit të saj.

E ftuar në Karson and Kennedy, këngëtarja zbuloi se e porsalindura do të zgjedhë vetë emrin e saj nga një listë emrash që ajo dhe Bloom kanë formuluar. “Ende nuk kemi zgjedhur një emër për të, por ne kemi disa opsione dhe ajo do na tregojë vetë”, tha Perry në intervistë. Do ta shoh atë, dhe do them emrat, dhe e di se njëri do i përshtatet”, tha ajo


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu