• |
ide | kryesore

Video/ Digjet Liverpool: nuk ka distancim social që përmban festën e titullit

-Instant, F1, Sport, Video

Fitorja e Chelsea ndaj Manchester City nuk ka patur kurrë një impact më të madh në Liverpool. Titulli kampion është tashmë matematik dhe në qytet kanë shpërthyer festa e madhe e tifozëve të Reds, që kthehen të fitojnë një Premier League pas 30 vjetësh: një lumturi e hsfaqur me korë, himne e fishekzjarre në rrugët e qytetit pa maska e pa I kushtuar asnjë vëmendje rregullave të distanciamit social.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu