• |
ide | kryesore

Sandër Lleshaj: Miku im u infektua me Covid 19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, bëri apel nga Peshkopia që të respektohen masat anti-Covid. Për të treguar seriozitetin e situatës ai bëri publik rastin e një miku të tij që është infektuar me këtë virus dhe është tashmë në vështirësi.


“Është serioze, jam marrë gjithë mëngjesin me rastin e një mikut tim, i cili nuk e besonte kurrë se mund ta kapte por tani është në vështirësi vetë prej kësaj. Dua të them se është serioze dhe është e rëdësishme të bëjmë maksimumin e asaj që mund të bëjmë. Nuk po themi të mbyllemi prapë nëpër shtëpia por ato minimume kujdesi duhet ti bëjmë”, tha Lleshaj.


6 Comments

  1. Ca debili qe eshte ky. Vet eshte fut si sandwich e rri sup me sup 10 cm larg flet ky te ruhesh nga koronavirusi.
    Kok bardh zemer zi Lleshi Babs:)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu