• |
ide | kryesore

Atentat me armë 30-vjeçarit në Shkodër, policia jep detaje

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mesditë në Shkodër. Raportohet se është qëlluar me armë në drejtim të një personi, në fshatin Vukatanë, por që nuk raportohet për të lënduar.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes për zbardhjen e të vërtetës. Nga të dhënat e para mësohet se autorë të paidentifikuar kanë qëlluar në drejtim të mjetit të shtetasit F. H.


“Si rezultat e veprimeve të shpejta janë shoqëruar disa persona dhe dyshohet se mes tyre mund të jenë edhe autorët e ngjarjes” – njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu