• |
ide | kryesore

FOTO/ Gruaja me eksperiencë: Burrat e pasur janë të dobët në seks

Arkiva, Lapsi Leaks

Thonë se paratë nuk mund ta blejnë dashurinë. Këtë e konfirmon Jana Hocking, një gazetare radioje e njohur nga Britania deri në Australi. 34-vjeçarja thotë se burrat e pasur janë “të dobët në seks”, shkruan Daily Mail.


Në një shkrim të gjatë, ajo pranon se kishte dalë në takime me “burra me stabilitet financiar”, duke iu referuar edhe një rasti konkret: me një burrë “që kishte shtëpi të mrekullueshme” dhe “një Range Rover të bukur”.


Përkundër të gjitha të mirave që ia kishte ofruar, pas përvojash të shumta me burrat e pasur, ajo vendosi, sipas saj, të hiqte dorë nga “jeta e rehatshme”. Edhe pse nuk ka stabilitet financiar, Hocking shprehet se “është e lumtur për vendimin që ka marrë”.

Jana Hocking (@Janahocking) | Twitter Single radio producer Jana Hocking, 34, answers the juicy dating ... Single radio producer Jana Hocking, 34, reveals how she got her ... Jana Hocking Breaks Into Her Ex-Boyfriend's House to Delete Her ... Married At First Sight: Techniques producers use to create drama ... Kjo grua thotë se burrat e pasur janë 'dashnorë të tmerrshëm ... Woman claims rich men are all 'terrible lovers' – and reveals her ...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu