• |
ide | kryesore

Foto/ Shihni si është veshur Cristiano Ronaldo/ “Turp të dali edhe para paqyrës”

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjatë si në mediat sportive, ashtu edhe ato të modës.


Megjithatë ish futbollisti italian, Paulo Di Canio e ka kritikuar stilin e portugezit dhe nga një studio televizive ku ishte i ftuar pas ndeshjes Parma-Inter, deklaroi se nuk do ta vishte as për të fjetur gjumë.
“Look-u i Ronaldos? Nuk do ta vishja as për të fjetur gjumë. Do të më vinte turp nga vetja edhe përpara pasqyrës, jo më të dilja me të”, deklaroi Di Canio.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu