• |
ide | kryesore

Festa luksoze e Kylie-t për Klohe (Foto)

-Instant, Paparazzi, Slider

Me siguri duhet t’jua kenë zënë sytë nëpër Instagram që Khloe Kardashian kishte ditëlindjen 2 ditë më parë dhe besojeni ose jo, mbushi 36 vjeç.

Edhe pse klani Kardashian-Jenner njihet për festat e çmendura dhe nisje trendesh, ditëlindja e Khloe-s ishte thjesht ekstra. Duhet thënë se pas festës së çmendur qëndron Kylie, kështu që prisni të shihni çudira. Ditëlindja u festua tek shtëpia e Kylie. Si fillim, kishte jastëkë me fytyrën e Khloe-it të printuar kudo nëpër shtëpi.


Kylie organizoi një festë ditëlindjeje për Khloe-in dhe

Kylie organizoi një festë ditëlindjeje për Khloe-in dheNjë menu e personalizuar, mbështetur në natyrën e 36-vjeçares. Eshtë e kotë të vazhdojmë, çdo detaj mban fytyrën e saj!.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu