• |
ide | kryesore

Infektohet me koronavirus shefi i Policisë Rrugore në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Elbasan është konstatuar pozitiv edhe kreu i Policisë Rrugore në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit.  ISHP është duke hetuar se si është infektuar kryepolici rrugor i Elbasanit.


Prej disa ditësh ISHP raporton për një numër të madh të prekurish nga koronavirusi, ndërsa kjo është dita e tretë me nga tre të vdekur duke shënuar kështu një bilanc të rëndë që prej fillimit të pandemisë.


13 të sëmurë aktivë me koronavirus janë momentalisht në Elasan sipas ISHP-së, ndërsa situata duket se është rënduar në të gjithë vendin.

9 Comments

 1. 1 te mire kane qytetet e tjera, se ata qe dalin pozitive njihen masivisht dhe u dalin edhe emrat dhe emrat e kafsheve shtepiake nga gazetat!
  Kurse Tirana ka perdite nga 20-30 raste dhe asnjeri s’di gje, percse kur del Flor Bino, dhe “Budina Brothers”!

  Statistika ridhjerjeje!

  1. po te kerkonte Merua, se kishe nja dy jave pa i rene me dore ne tufe…
   Duku njehere dhe nga TemA!
   (pyte dhe mamin ça do thote per mu)

 2. Mami im ka vdekur, taksirat e ke na bjer mamin tend.
  Jo vetem e ke zevendesuar ari-n por tashme je kampin i pazevendesueshem i idioteve te ketij portali.

 3. vetem zyrtare te partise i kap korona, per te treguar se neve na bien dhe semundjet dhe mallkimet e popullit po shfaqen, por ne te vertete populli i ka mallkuar qe te vdesi rraca e tyre pergjithmone e jo qe tju bij coronabythuci

 4. Filluan të dalin vullnetarët e Partisë të vetëdeklarojnë që po infektohen me Covid 19 që të plotësojnë statistikat dhe të bëhen të besueshëm se asnjëri nuk beson më në këtë fake epidemia.

 5. Autiket mavi akoma se kane kuptuar pervecse jane nje milet dele po kthehen dhe ne delen e zeze te Europes dhe qe rrezikpjne nje izolim provizor nga shifrat e larta te infektimit

 6. Hajt se vijne afrikanet tu qijne grate. Po doli edhe nai meter kar me teper e rregullojne burat me kemisha roze dhe floket me brilantine muti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu