• |
ide | kryesore

Kapen 100 kilogramë marijuanë në Liqenin e Ohrit (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

100 kilogramë marijuanë janë gjetur në liqenin e Ohrit brenda një mjeti lundrues afër Strugës.


Mjeti lundrues ishte afër bregut të liqenit dhe kishte shtatë çanta me marijuanë. Policia gjatë aksionit ka gjetur vetëm mjetin lundrues dhe drogën por jo autorët. Droga është sekuestruar menjëherë.foto galeri foto galeri foto galeri


4 Comments

  1. c’paska qene ki lazarati, mo! Ka 8 vjet qe eshte mbillur dhe prape po shet nga depua….
    Rrofte shoku Samir Tambolli!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *