• |
ide | kryesore

Për çdo fjalim, Harry dhe Meghan do të fitojnë miliona dollarë

-Instant, Paparazzi, Slider

Meghan Markle dhe Princi Harry do të paguhen një milion dollarë për çdo fjalim të tyre.


Ish-çifti i famshëm mbretëror punësoi një menaxher për ngjarjen javën e kaluar për të nënshkruar një kontratë me Harry Walker Agency, një kompani me të cilën punojnë folës të tjerë të njohur, si Barack dhe Michelle Obama, Bill dhe Hillary Clinton dhe Oprah Winfrey.


Çifti i ndjekur do të japë leksione mbi tema të rëndësishme për jetën dhe botën, sipas Town & Country.

“Ligjërimet do të prekin kryesisht çështjet sociale me të cilat përballet bota tani, përfshirë drejtësinë racore dhe barazinë gjinore, shëndetin mendor, çështjet që prekin gratë dhe vajzat dhe mjedisin, dhe ndërveprimet e tyre. … Shumë nga fushat dhe temat e përfshira në leksione do të lidhen me Fondacionin Archewell dhe organizatën e saj të re bamirëse, “tha revista.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu