• |
ide | kryesore

Suning “lajmëron” Tonalin: tv kinez “zbulon” asin e ri të Contes

-Instant, Sport

Sandro Tonali është një objektiv i deklaruar i Inter. E ka kërkuar Antonio Conte e dëshirojnë fort edhe pronarët kinezë. Por sic duket tratativa është shumë më e avancuar nga sa mendohet dhe zikaltrit e Brescia kanë arritur akordin.

Nuk mund të jetë gabim, prezantimi në telvizionin kinez të Suning PPTV, i mesfushorit të talentuar me fanellën zikaltër. Tonali është asi që del nga tufa e letrave të mbajtura në dorë nga Antonio Conte, veshur me fanellën interiste.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu