• |
ide | kryesore

Vrasja e Hekuran Billës, Gjekson Pusi mohon përfshirjen në ngjarje: Isha në shtëpinë time në Shkodër

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjekson Pusi, i arrestuari i tretë për vrasjen e Hekuran Billës, ka mohuar të ketë lidhje me ngjarjen edhe pse akuzohet se ka qënë shofer në makinën nga e cila Viktor Marku, qëlloi ndaj biznesmenit 40-vjeçar.

I marrë në pyetje nga hetues të Krimeve të Rënda në Policinë e Tiranës, 33-vjeçari pretendon se në mbrëmjen e 30 qershorit ka qenë në banesën e tij në Shkodër, edhe pse kamerat e sigurisë e kanë fiksuar atë të ketë qenë në mjetin tip “Mercedes Benz”.


Ndërsa lidhur me Viktor Markun, Pusi ka pohuar se ka njohje me të por pretendon se nuk e kishte takuar prej muajsh.

2 Comments

  1. O njerez me bisht, o kafshe njedhundrake, pse kopjoni cdo gje si majmuni, ku e gjenet kete emer oj Drane dhe Zef? Nese pasardhesit tuaj kriminel, deshironit qe ti vendosnit emrin e atij jevgut, qe kendonte, atehere mos te merrenit per referenc Gjek-un apo Zhek-un, por t’i referoheshit Jak-ut, sipas aksentit tuaj amerikano-anafabeltesk!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu