• |
ide | kryesore

Aktori i famshëm turk baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mert Firat është një ndër aktorët më të njohur të momentit në Turqi, i cili është bërë i famshëm në Shqipëri me rolin e “Serhanit” në “Vrasje të vogla”. Bashkëshortja e aktorit është në pritje të ëmbël të fëmijës së parë, ndërsa çifti është në kulmin e lumturisë. Madje, mediat turke kanë zbuluar edhe gjininë e foshnjës së 39-vjeçarit dhe mësohet se në jetë po vjen një djalë. Aktori lidhi kurorë me İdil Fırat, vajzën e një biznesmeni turk, në një ceremoni të thjeshtë me miqtë e ngushtë dhe familjarët në shtator të vitit 2018. Festa u organizua në Çezme dhe pavarësisht ceremonisë së thjeshtë, dasma u bë jehonë në të gjitha mediat.

 


View this post on Instagram

 

Evlendiler #mertfırat #idilfırat #idilmertwedding #new #enmagazinn

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu